Hakkımızda

Eryavet Veteriner Kliniği

Kliniğimizin en önemli misyonu; hayvan sahiplerimize ve dostlarımıza ferah, hijyenik ve kapsamlı bir tedavi/bakım ortamı oluşturmaktır. Bu amaçla kliniğimiz toplam 3 kat ve 250 m2’lik kullanım alanı ile Eryaman bölgesindeki en büyük hayvan tedavi merkezlerinden bir tanesi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kliniğimizin her katı ayrı bir bölüm olacak şekilde toplam 3 bölümden oluşmaktadır.

Giriş Bölümümüzde; Bekleme Salonu, Danışma, Pet Malzeme Bölümü, 2 adet Muayene Odası, Aşı Odası, Pet Kuaför ve wc’ler yer almaktadır. Bu bölümümüzde sizleri aydınlık ve ferah bir bekleme salonu ile karşılamaktayız.

Kliniğimiz öncelikli olarak, genel muayene odası, röntgen,ultrason odası ve laboratuvarı birbirinden ayırarak geleneksel veteriner kliniklerden farklı bir yaklaşım ortaya koymaktadır. Bu sayede hastalarımıza her şeyin iç içe olduğu dar bir muayene odasının aksine, her tanı ve tedavi için ayrı , geniş ve ferah bir ortam sağlanmaktadır. Ayrıca sadece aşı ve paraziter gibi periyodik uygulamalar için gelen hastalarımıza ayrı bir bölüm oluşturularak, işlemlerinin daha hızlı ve özel olmasını sağlamış bulunmaktayız. Bu sayede sizlere mesleğimizi profesyonel bir şekilde yapmayı hedefliyoruz.

Pet Kuaförümüz’de; özel traş masası ve köpeklerimizin banyosu için özel olarak dizayn edilmiş yıkama alanı ile hijyenik ve özel bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Banyo hizmetinde dostlarımız için kesinlikle insan veya ucuz pet kozmetik şampuanı kullanılmamakta sadece dostlarımızın deri ve tüy sağlığı açısından koruyucu özellikte olan Dermaleen ve Proteco şampuanlar kullanılmaktadır.

Kliniğimizin ikinci bölümü olan diğer katında; hastalarımızın problemlerinin teşhis ve tedavisinde en doğru sonuçlara ulaşmak için gerekli olan cihazlarımızın bulunduğu laboratuvar bölümü, hekimlerimizle dostlarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz hekim odası ve personel odası bulunmaktadır.

Kliniğimizin son kısmı ve son katı olan bu bölümde; cerrahi operasyonların modern cihaz ve donanıma sahip steril ortamda yapıldığı ameliyathane odası, ayrı ayrı kedi hasta yatış ve köpek hasta yatış odaları, bulaşıcı hastalıklara sahip hastalar için ayrı yatış odası ve yoğun bakım odası bulunmaktadır. Ayrıca bu bölümümüzde yoğun bakım ve yatan hasta bölümündeki hastalarımızın düzenli kontrollerinin yapılması için ayrı bir hekim odası ve kedilerimiz için Eryaman manzaralı ferah, aydınlık, konforlu otel bölümü bulunmaktadır.

Eryavet Veteriner Kliniği olarak yukarıda sıraladığımız yatırımlardan daha değerli olan yatırımımız, konularında deneyimli, Sorumlu Veteriner Hekim Sinan YÖNEM ve Veteriner Hekim Selahattin TOPALOĞLU ile de sizlere ve dostlarımıza verdiği değeri ortaya koymaktadır.